Chladničky a mrazničky Zerowatt nabízejí optimální kapacitu, ideální kontrolu nad uchováváním vašich potravin a ergonomický design. Vybrat si můžete z nabídky několika druhů, které se díky svým kompaktním rozměrům stávají skvělými asistenty při skladování potravin a zajišťují ty nejlepší podmínky Vašim potravinám.

STATICKÉ CHLAZENÍ

Systém automatického odmrazování chladícího prostoru zabraňuje vzniku námrazy, takže zcela odpadá nutnost namáhavého manuálního odmrazování.

odmrazovani

SKY LED

Speciálně navržené světlo SKY LED ve stropě vydrží  až 30 krát déle než klasická žárovka. Systém LED světel nevydává žádné teplo a šíří chladné a homogenní světlo, což pomáhá zachovat senzorické vlastnosti potravin.

sky

VÝMĚNNÝ ZÁVĚS DVEŘÍ

Díky možnosti výměny závěsu dveří si můžete přizpůsobit směr otevírání chladničky či mrazáku, a to tak, jak se to hodí právě ve Vaší kuchyni. 

zaves

4 HVĚZDIČKOVÁ TŘÍDA MRAZÁKU

U mrazáků jsou jakékoliv údaje o spotřebě či výkonu důležitější než v jiných kategoriích spotřebičů, proto jsou mrazáky Zerowatt vybaveny čtyřmi hvězdičkami.

trida-mrazaku

OSVĚTLENÍ ŽÁROVKOU

S osvětlením v našich chladničkách budete mít pod kontrolou i potraviny, které jsou v zadní části police. 

zarovka

OSVĚTLENÍ LED NA BOKU CHLADNIČKY

Speciálně navržené LED světla na boku nevydávají žádné teplo a šíří chladné a homogenní světlo, které Vám suroviny nejen přehledně nasvítí, ale ještě napomáhá zachovat jejich senzorické vlastnosti.

odmrazovani

DRÁTĚNÝ KOŠ

Součástí našich truhlicových mrazáků je praktický drátěný koš, pomocí kterého můžete oddělit suroviny, které nechcete, aby byly skladovány u sebe.

odmrazovani