Pračky Zerowatt neplýtvají vodou, energií ani vaším časem. Vaše oblečení je po vyprání přesto dokonale čisté. Jak je to možné? Každý model má řadu předem nastavených programů praní a i když se pyšní moderními technologiemi, zůstávají pro zákazníky snadno použitelné. Uživatelská rozhraní jsou konstruována tak, aby byla jednoduchá a intuitivní, a to hlavně díky přehlednému uživatelsky přívětivému ovládacímu panelu.

RYCHLÉ PROGRAMY 30 a 44 MINUT

Pokud neradi trávíte čas s praním, určitě využijete krátké efektivní programy, které Vám nezaberou ani hodinu času.

C_WM_Rapid-program.jpg

ECO 20° - ÚSPORA 40% ENERGIE

Pro praní prádla různých barev a typů můžete využít speciální cyklus, který pere při teplotě 20°C, výsledky praní jsou však srovnatelné s běžným pracím cyklem při 40°C.

C_AL_20-wash-at-40-performance.jpg

BUBEN SHIATSU

Drobné polokulovité výstupky uvnitř bubnu pomáhají tkaniny chránit před opotřebením. Prádlo je šetrně unášeno spolu s vodou po masážních bodech bez zbytečného tření. Vaše prádlo tak zůstane dlouho jako nové.

C_WM_Basket-shiatsu.jpg

FUNKCE "SNADNÉ ŽEHLENÍ"

Pokud je žehlení Vaší noční můrou, pračky Zerowatt Vám tuto nepříjemnou  práci usnadní. Tato funkce upravuje cyklus odstřeďování a pohyby bubnu na konci cyklu tak, aby minimalizovala tvorbu skladů.

C_WM_Anticrease-option-for-easy-ironing.

PROGRAMY NA VLNU A RUČNÍ PRANÍ

Cyklus, který byl navržen speciálně pro praní produktů z vlny. Pulzující pohyby bubnu simulujjí ruční praní, nemusíte se tedy bát, že by tento cyklus Vaše vlněné prádlo poškodil.

trida-mrazaku

HYGIENICKÝ PRACÍ PROGRAM 

Při použití tohoto pracího cyklu odstraníte snadno odolné nečistoty z bavlněného oblečení při teplotě pouhých 60°.

zarovka

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ DVÍŘEK

U našich vrchem plněných praček jsme upravili dvířka o Techno polymerovou vrstvu, která zajistí šetrnější kontakt při otevírání po skončení pracího cyklu.

otevirani.JPG