Nová řada Zerowatt sušiček zaručuje šetrné a bezpečné sušení Vašeho prádla, i po několika sušeních prádlo zůstává měkké a příjemné na dotek. Součástí sušiček Zerowatt je praktický systém Easy Case, který shromažďuje vodu po sušení v nádobě ve dvířkách sušičky. Tuto vodu pak lze opětovně použít například na zalévání květin.

CERTIFIKACE WOOLMARK 

Certifikát společnosti Woolmark zaručuje kvalitu speciálního programu na vlnu. Výsledkem je pak nepřekonatelná měkkost prádla.

C_WM_Rapid-program.jpg

SYSTÉM EASY CASE

Je Vám líto vody, kterou po sušení vyléváte ze zásobníku Vaší sušičky? Sušičky Zerowatt nabízí řešení v podobě nádoby ve dvířkách sušičky, kde se voda ze sušení shromažďuje a kterou je pak možné opětovně použít.

C_AL_20-wash-at-40-performance.jpg

ANTIALERGENNÍ PROGRAM

Antialergenní cyklus sušiček Zerowatt suší a zároveň zbavuje prádlo alergenů, roztočů a zvířecích chlupů. 
C_WM_Basket-shiatsu.jpg

SENZOROVÉ SUŠENÍ

Automatický senzoru uvnitř bubnu hlídá míru vysušení dle Vámi nastavené úrovně. Sušící cyklus zastaví sušení přesně v okamžiku, kdy je Vaše prádlo vysušeno, jak jste si přednastavili, nemusíte se tak bát náročného žehlení nebo nepříjemného pocitu při nošení.

C_WM_Anticrease-option-for-easy-ironing.

FUNKCE PROTI POMAČKÁNÍ

Zkraťte dobu žehlení nebo na ně zcela zapomeňte s naší speciální funkcí proti pomačkání. Tato funkce udržuje buben v pohybu, aby oblečení zůstalo hladké a měkké, dokud se je nerozhodnete vyjmout.

trida-mrazaku

KRÁTKÝ 45 MINUTOVÝ PROGRAM

Pokud nechcete ztratit ani minutu, vyberte si délku cyklu sušení, která Vám čas ušetří. Naše sušičky nabízí rychlý 45 minutový program, Vaše prádlo tak bude suché za necelou hodinu a vy tak získáte více časů na příjemnější aktivity.

C_WM_Rapid-program.jpg

SPODNÍ ZÁSUVKA

Spodní zásuvka je prakticky umístěna ve spodní části, umožňuje tak snadný přístup ke kondenzátu pro kontrolu kondenzované vody a její vylévání.

otevirani.JPG

HEATPUMP SYSTÉM

Systém Heatpump  ušetří energii a zajistí sušení bez rizika poškození vláken a barev díky nízké teplotě sušení.

otevirani.JPG